top of page

HAKKIMIZDA

Çağdaş Rulman 1992  yılından bu yana iş tecrübesiyle  kurulduğu günden itibaren sizlerin beklenti ve talepleri doğrultusunda faaliyetlerini geliştirmeye çalışmaktadır. 

Çağdaş Rulman firması olarak; Çalışanlarımız ile birlikte, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

Dinamik bir takım çalışması ile tüm isteklerinizi zamanında karşılayacak ürün ve hizmetleri rekabetçi fiyatlarla sunmaya devam etmekteyiz.

Ürün portföyümüzde Minyatür Rulman, Tek Sıra Sabit Bilyalı Rulman, Oynak Bilyalı Çift Sıra Rulman, Çift Sıra Sabit, Oynak Makaralı Rulmanlar, Masuralı Ağır Yük Rulmanlar, Konik Makaralı Rulmanlar, Tane Bilyalar, Paslanmaz Tane Bilyalar, Tane Masuralar, Büte Rulmanlar, Eğik Bilyalı Yüksek, AISI 1010 Tane Bilyalar, Yataklı Rulmanlar, Linear Rulmanlar, Silindirik Makaralı Rulmanlar, Linear Raylı Sistemler, Çift Sıra Sabit Masuralı Rulman, Kesici Takımları ,  Zincir ve Kasnak , Dişli , Kayış , İğne Masuralı Rulmanlar, Sanayi Tekerleri ve daha fazlası uygun fiyata stoklarımızda bulmanız mümkündür.

Tüm Müşterilerimize Hayırlı ve Bereketli İşler Dileriz...

bottom of page